Bucketz Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Beceri Oyunu (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

1

Bucketz, fizik kuralları arasında yer alan denge unsurunu ön planda tutan ve yapımında Türk çalışanların da yer aldığı bir beceri oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyuna adını da veren “kovalar” aynı zamanda oyunun kahramanları. Ayrı renk ve karakterlerde farklı kovanın yer aldığı oyun, beş ana bölümden ve toplam yetmiş dört oyundan oluşuyor. Başlarda oyun kolay görünse de daha sonra gittikçe zorlaşıyor. Bununla birlikte ilerleyen bölümlerde yeni materyaller de bize eşlik ediyor.

Oyunun amacı ise dengeyi bozmadan kovaları kullanarak puan toplamak. Her oyundan sonra altın alınabilmesini sağlayan bir ara bölüm yer alırken her ana bölümün sonunda ise o bölümün patronu ile karşılaşıyoruz.

Bucketz’ın en önemli özelliklerinden biri de diyaloglar. Bir çizgi roman ve sinema filmi arasında tutulan diyalog destekli yapım son derece başarılı mobil oyunlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Bucketz

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Bucketz crack, Bucketz serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Bucketz

 • Giriş Ekranı
 • Örnek Oyun Ekranı
 • Lisans:

  Ücretli

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir