Call Recorder for Skype Türkçe Son Sürüm İndir Skype İçin Çağrı Kaydetme Uygulaması (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar

Mac için Skype çağrılarını kaydetme yazılımı, Skype üzerinden yaptığınız görüntülü görüşmeleri kaydetmenizi sağlar.

Programı kullanmak kolaydır. Kaydetme işlemine başlamak için Record, bitirmek için Stop butonlarını kullanırsınız. Eğer bunu manuel yapmak istemezseniz, programın otomatik kaydetme özelliğini aktifleştirebilirsiniz. Görüşmelere ait dosyalar Mac’inizde çağrı yapan kişinin adı ve görüşme tarihi ile kaydedilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Videoları bölünmüş ekran modunda kaydetmeniz ve kendi görüntünüzün kaydedilmesini istemiyorsanız sadece karşıdaki kişinin görüntüsünü kaydetmeniz mümkündür. Yazılım ayrıca kayıtları MPformatına dönüştürme desteği de taşır. Call Recorder programı, videoları Quick Time formatında kaydeder. Bu videoları MP3 formatına dönüştürmek için onlara sağ tıklayarak “Convert to MP3” seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır. Bu formattaki kaydınızı daha sonra e-posta aracılığıyla da göndermeniz mümkündür. 

Call Recorder for Skype

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Call Recorder for Skype crack, Call Recorder for Skype serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Call Recorder for Skype

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir