Calus Türkçe Son Sürüm İndir Envanter Yönetim Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Müşterilerinizi, tedarikçilerinizi ve siparişlerinizi yönetmek için kullanabileceğiniz Calus son derecek kullanışlı ve güvenilir bir envanter yönetim programıdır.

Kolayca kendi şirket bilgilerinizi girerek düzenleyebilir ve sonrasında müşteri ve tedarikçileriniz için oluşturacağınız veri tabanı üzerinde stok hareketlerinizi kaydedebilirsiniz. Elinizde bulunan ürün stoklarının tamamını Calus ile çok rahat bir şekilde görüntüleyebilecek ve düzenleyebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca program içerisinde yer alan takvim uygulaması sayesinde, farklı ler için notlar alabilir ve yapmanız gereken işleri daha düzenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Program içerisinde yer alan bir diğer güzel özellikte adres defteri uygulamasıdır. Adres defteri uygulaması sayesinde tüm müşterilerinizin ve iş ortaklarınızın kişisel bilgilerini elinizin altında bulundurabilirsiniz. Bu sayede not defterleri veya ajandalar içerisinde numara veya adres arama derdine bir son verebilirsiniz.

Stok ve sipariş takibi yapabileceğiniz kolay kullanımlı ve gelişmiş bir yazılıma ihtiyacınız varsa Calus‘u kullanabilirsiniz.

Calus

0/512345

Calus

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir