CamUniversal Türkçe Son Sürüm İndir Bütün Web Kameraları İçin Ortak Kamera Yazılımı

Sponsorlu Bağlantılar

CamUniversal bünyesinde çok sayıda gelişmiş özelliği barındıran başaılı bir web kamerası yazılımıdır. Bu yazılım Windows sürücülerini kullanan bütün web kameraları ve Ip kameraları ile çalışmaktadır. 

Program network sunucu desteği ile birlikte gelmektedir. Böylelikle kameralarla kaydedilen videoları sunucu bilgisayardan sunucuya bağlı bütün bilgisayarlara göndermeniz mümkün olmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın tam sürümünde bağlayabileceğiniz kamera sayısı sınırsızdır. Program hareket algılama özelliği ile web kameraları görüntüleme alanındaki hareketleri size bildirir. Bu hareketleri video olarak kaydedebilir, fotoğraf çekebilir, e-posta gönderebilir, ses çalabilir, herhangi bir .exe dosyası çalıştırabilir.

Programın bir diğer kullanışlı özelliği zamanlayıcıdır. Zamanlayıcı sayesinde programdaki çoğu özelliği bellirli zaman aralıklarında çalıştırabilmeniz mümkündür. ,

Programın deneme sürümünde maksimum kamera görüntülenebilmektedir, 3dakika hareket algılama, 3dakika zamanlayıcı fonksiyonu kullanılabilmektedir.

CamUniversal

0/512345

Lütfen yorumlarınızda CamUniversal crack, CamUniversal serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

CamUniversal

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir