Celsius Weather and Temperature on your Home Screen Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Hava Durumu Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod Touch için Celcius uygulaması hem ana ekranınızda hem bildirim alanında hem de kilit ekranında görünür.

Celcius, iPhone, iPad ve iPod Touch cihazınızın ana ekranında herhangi bir bölgenin cel hava durumunu göstermek için e n son teknolojiyi kullanan en yeni hava durumu uygulamasıdır. Ana ekranda geçek zamanlı sıcaklık verilerini görüntülemesinin yanında bu uygulama, dünya çapında tüm bölgelere ait ayrıntılı hava durumu bilgilerini verebilmesiyle hava durumu uygulamaları arasında tektir. Harika tasarımı ve kullanımı kolay kullanıcı arayüzü ile bu uygulama bir hava durumu aracından beklediğinizin fazlasını verecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni eklenen bir özellik de sıcaklığı gösteren simgenin yanında, havada meydana gelen herhangi bir değişimin bildirim olarak gelmesi için gerekli ayarlamaları yapabilmenizdir. Bu bildirimin görüntülenmesi için kilit ekranını ya da bildirim alanını seçebilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak oldukça kolaydır. Uygulamanın Push hizmetinden bir popup ya da banner almanıza olanak tanıyan bildirim ayarlarını belirleyebilirsiniz. Bu son celleme ile gelen sıcaklık uyarısı aynı zamanda Bildirim alanında ve kilit ekranında da görülür. 

Celsius – Weather and Temperature on your Home Screen

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Celsius – Weather and Temperature on your Home Screen crack, Celsius – Weather and Temperature on your Home Screen serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Celsius – Weather and Temperature on your Home Screen

Lisans:

Ücretli

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir