CetaSoft Muhtar Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici firmanın açıklaması: CetaSoft Muhtar Programını kullanarak muhtarlığını yaptığınız mahalle ve köyde ikamet eden tüm kişilerin kimlik ve adres bilgilerini kaydedebilir, kayıtları son derece kolay bir şekilde bulabilirsiniz.Kayıtlı kişileri baz alarak sadece bir butona basarak resmi belgeler hazırlayabilirsiniz.

Program ile hazırlayabileceğiniz resmi belgeler :

İkametgah senediNüfus cüzdanı örneğiKonutta kalanlara ait kimlik bildirme belgesi (Form-5)Medeni Hal BelgesiSağ / Dul belgesiNüfus cüzdanı talep belgesi (Zayi Belgesi)Yokluk belgesiFakirlik belgesiİyi durum kağıdıEvci kağıdıNakil belgesiÖlüm ilmuhaberi

Sponsorlu Bağlantılar

Kelime İşlem Programı ile profesyonel belgeler hazırlayabilir, belgelerinize resim, Excel ve Word belgeleri ekleyebilirsiniz. CetaSoft Muhtar veritabanını baz alarak adres bilgilerinizi hazırlayacağınız şablon belgelerinizde birleştirebilirsiniz. (Mail merge).

PROGRAMIN GENEL ÖZELLİKLERİ… Program Windows tabanlıdır ve Windows 9veya üstü   3veya 6bit işletim sistemlerinde çalışır. Kullanıcı arabirimi, klavye veya mouse’u minimum kullanımla maksimum sonucu elde edebilecek ve Windows’un tüm grafik arabirim, mouse ve multitasking özelliklerini kullanacak şekilde tasarlanmıştır. Pek çok işlem sadece Enter a basmak kadar kolaydır.  Programda bir Microsoft veritabanı formatı olan Access veritabanı ve sorgulamalarda SQL veritabanı sorgulama dili kullanıldığından, bilgiye çabuk ve ayrıntılı biçimde ulaşabilirsiniz.

CetaSoft Muhtar

0/512345

Lütfen yorumlarınızda CetaSoft Muhtar crack, CetaSoft Muhtar serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

CetaSoft Muhtar

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir