Child Control Türkçe Son Sürüm İndir Çocuk Kontrol Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Çocuklarınızın bilgisayar başında geçirdiği süre ve gezdiği internet siteleri sizi tedirgin ediyorsa onları rahatsız etmeden engellemenin bir yolu var. Child Control, bilgisayarda uyguladığı filtrelerle bilgisayarı kapatmaktan, anahtar kelime filtreleri uygulamaya kadar her tür işlemi yapabilmenizi sağlar.Zaman kısıtlaması yapabildiğiniz program ayarlanan süre dolduğunda bilgisayarı kapatarak tekrar açılmasını engeller. Daha kişiselleştirilebilir ayarlarla bilgisayarda belirlediğiniz programların çalışmasını engelleyebilir veya çalışma sürelerini kısıtlayabilirsiniz. Aynı şekilde internet kullanımında da süre kısıtlaması uygulayabilirsiniz. İstenmeyen siteleri ve anahtar kelimeleri filtreleyerek çocukların internet tuzaklarından uzak kalması sağlanabilir.  Bilgisayar kontrolünün sizin elinizde olmasını sağlayan Child Control yeni versiyonunda hazırladığı raporları e-posta yoluyla kullanıcılara ulaştırarak çocukların an be an gözetim altında olmasını sağlıyor.

Child Control (2)


 • Child Control için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  Ya benim arkadaşımın bilgisayarını engellemem gerek ama benim bilgisayarımdan.. Kendisi engel olamadan istemediği sitelere giriyor, onun girmesini engeleyeceğim. Ona iyilik yapacağım çünkü kendiside girmek istemiyor… Bana yardım edin bu uzaktan kontrol için mi ? Naşak bilgisayara yükleme yapmadan girebiliyor muyuz ?

  Sponsorlu Bağlantılar

  1Haziran 201Pazartesi – 23:11:0
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (4)
  (12)

 • Child Control için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  Bunun türkçe yaması yok mu?

  Mayıs 200Salı – 14:31:0
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (17)
  (13)

 • Child Control

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Child Control crack, Child Control serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Child Control

 • Child Control Ana Ekran
 • Child Control İnternet Filtresi
 • Child Control Windows Güvenlik Ayarları
 • Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir