ChildWebGuardian Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

ChildWebGuardian v3.6 çocukların internetteki kötü sitelere erişimini sınırlandıran ve uzak tutmayı amaçlayan bir güvenlik yazılımdır.Program Özellikleri:

1-İçeriginde seks, kumar, uyuşturucu ve benzeri kelimeler kullanılarak engelleme yapar. İsterseniz kelime ekleme yöntemiyle taranması gereken kelime hafızasını artırabilir azaltabilir veya degistirebilirbilirsiniz.2-Popup engelleme seçeneğiylede küçük pencerelerin açılmasını engelleyebilirsiniz.3-Çocuğunuzun hangi günler ve
ler arasında internette dolaşabileceğini belirleyebilirsiniz.4-Özellikle girmesini istemediğiniz siteleri kara listeye alarak erişimi engelleyebilirsiniz.5-Girmesine izin verdiğiniz siteleri yine siz belirleyebilirsiniz.6-Ve gün içinde hangi sitelerin dolaşıldıgını kayıt altına alarak takip edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

NOT: Program benzerleri gibi şifre korumasıyla çalıştığı için şifrenin unutulmaması önemlidir. Şifreyi unutan kullanıcıların kitlenen internet tarayıcılarını açmaya çalışmaları için programı bilgisayardan kaldırmaya veya herhangi bir programla silmeye çalışmaları sonuç vermemektedir. (Bu durumda yapılması gereken en faydalı yol Windowsun sistem geri yükleme seçeneğinin kullanılıp sistemin tekrardan yüklenmesidir) Program tarafımızca incelenmiştir.

ChildWebGuardian

0/512345

Lütfen yorumlarınızda ChildWebGuardian crack, ChildWebGuardian serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

ChildWebGuardian

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir