Çılgın Tarla 3: Rus Ruleti Oyunu Türkçe Son Sürüm İndir Ücretsiz Çılgın Tarla Oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

Daha birçok farklı temada Çılgın Tarla oyunu gördük ancak bu aralarında ki en çılgınca olanı, adından dahi bunu kolayca anlayabiliyoruz, Çılgın Tarla 3: Rus Ruleti. Daha birçok serisini gördüğümüz Çılgın Tarla oyunlarının bir yenisi olan Çılgın Tarla 3: Rus Ruleti ile farklı bir eğlenceye tanık olacaksınız.

Alawar’ın zaman yönetimi oyunları arasında alan Çılgın Tarla oyunlarının bir ferdi olan Çılgın Tarla 3: Rus Ruleti’nin konusuna bakacak olursak; Scarlett adında bir maceracı, astronotların kötü kalpli patronlarının olduğunu biliyor ve çalışanlara haketmedikleri muameleyi gösterdiğini bildiği için buna engel olmak istiyor. Hatta hileye başvurarak işçileri çalışmaya mecbur bırakan bir patrona karşı mücadele verecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Kahramanımız Scarlett’in amacı çalışan işçilerin delik beslenmelerini sağlamak, de kez beslenmeye ihtiyacı olan işçilerin bu ihtiyaçlarını kahramanımız Scarlett karşılayabilecek mi? Scarlett’ın en büyük yardımcısı tabii ki de sizler olacaksınız.

Scarlett’ın bu amacını gerçekleştirebilmesi için çok çalışması gerekiyor. Olabildiğince fazla ürün yetiştirmeli ve bunları hazırlayıp işçilere sunmalı. Ayrıca tarlada ürün yetiştirmenin yanı sıra hayvanlarında beslenmesi gerek. Bunun üstesinden kahramanımız gelecek. Hızlı ve inatçı dostumuza siz ne kadar yardımcı olabileceksiniz?

Hemen ücretsiz olarak Çılgın Tarla 3: Rus Ruleti’ni indirip bu yeni çılgın maceraya sizde katılabilirsiniz ve tamamen Türkçe olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Çılgın Tarla 3: Rus Ruleti

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Çılgın Tarla 3: Rus Ruleti crack, Çılgın Tarla 3: Rus Ruleti serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Çılgın Tarla 3: Rus Ruleti

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir