Circle Türkçe Son Sürüm İndir Android İçin Sohbet Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Circle uygulaması Android akıllı telefon sahiplerinin sohbet etmek için kullanabilecekleri kullanışlı ve yenilikçi uygulamalardan bir tanesi. Circle sayesinde kolaylıkla hem çevrenizde, şehrinizde bulunan arkadaş ve yakınlarınızla sohbet edebilir hem de arkadaşınız olmasa bile tanışmanız gereken, sizinle benzer ilgi alanlarına sahip kişilerle direkt olarak sohbet edebilirsiniz.

Uygulama arkadaşlarınızı tanımak için Facebook hesabınızdaki bilgileri kullanıyor ve daha sonra bulunduğunuz konuma yakın olan arkadaşlarınızı bularak onlarla anında sohbet olanağı sunuyor. İçerisinde yer alan çeşitli ağ kategorileri sayesinde tanımadığınız ancak benzer konularla ilgilenen şehrinizdeki diğer kişileri de sohbet olanaklarınız arasında göstermesi nedeniyle sosyalleşmek isteyenlerin kolaylıkla kullanabileceği bir uygulama haline geliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca profilinizi görüntüleyenler gibi oldukça faydalı bir özelliği de içerisinde barındıran uygulama farklı bir sohbet uygulaması denemek isteyenler için ideal durumda.

Circle

0/512345

Circle

 • Sohbet edebilecekleriniz
 • Ana Menü
 • Bağlanabileceğiniz ağlar
 • Konum belirleme
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir