Ciuvo Türkçe Son Sürüm İndir Chrome için Online Mağaza Araştırma Eklentisi

Sponsorlu Bağlantılar

Ciuvo Chrome internet tarayıcınızı kullanarak gezdiğiniz e-mağazalarda bulduğunuz ürünlerin anında diğer mağazalarda bulunan fiyatlarını ve bilgilerini size sunarak kolayca farklı mağazalar arasında en uygun fiyatlı ürünün bulunmasını sağlıyor.

Eklentiyi yükledikten sonra tek yapmanız gereken internet mağazalarında dolaşarak eklentinin tarayıcınızın üst kısmında bir pencere açmasını beklemek. Ortaya çıkan bu özel bilgi alanlarında hangi ürünlerin hangi mağazada hangi fiyatlar ile satıldığını hemen görebiliyor ve ürün sayfasını vakit kaybetmeden ziyaret edebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Eklenti her mağazayı henüz desteklemiyor ancak giderek genişleyen bir e-mağaza kapsamına sahip ve böylece her geçen daha fazla farklı internet sitesindeki teklifleri görme şansınız mevcut.

Elbette sadece fiyatları değil, ziyaret ettiğiniz ürünün diğer teknoloji sitelerindeki yorumlarını, incelemelerini ve ürüne dair diğer bilgileri de size sunabiliyor. Eklenti sadece Google Chrome değil aynı zamanda Chromium ve Yandex.Browser tarayıcılarında da çalışabilmekte.

Ciuvo

0/512345

Ciuvo

  • Üstte açılan bilgi kutusu
  • Lisans:Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar

    Yorum Yaz

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir