Clean Space Türkçe Son Sürüm İndir Online Aktivite Geçmişi Temizleme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer paylaşılan bir bilgisayar kullanıyorsanız ve diğer kullanıcıların ne izlediğinizi, ne dinlediğinizi ya da hangi uygulamaları kullandığınızı görmesi hoşunuza gitmiyorsa Clean Space size yardımcı olacak bir program.

Clean Space detaylı olarak internet kayıtlarınızı denetleyip gelişmiş yapısı sayesinde bütün izleri silebilme kapasitesine sahip bir programdır. Program gelişmiş yapısına rağmen herkes tarafından kolayca kullanılabilecek bir arayüze sahiptir.

Sponsorlu Bağlantılar

Kullandığınız uygulamaların kayıt defteri girdilerine kadar temizlik yapabildiğiniz program Aç/Kaydet menüleri altındaki otomatik tamamlama geçmişini, kopyalama panosunu ve geri dönüşüm kutusunu da temizleyebilmekte.

Kullandığınız Winamp ve VLC Media Player gibi medya oynatıcılarının geçmiş kayıtlarını, RSS geçmişini, son masaüstü arkaplanları listesini ve daha birçok geçmiş kayıtlarını program ile ortadan kaldırabilmeniz mümkün.

Clean Space

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Clean Space crack, Clean Space serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Clean Space

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir