CleanApp Türkçe Son Sürüm İndir Dosya Yönetme programı (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar

Mac için dosya yönetme programı olan CleanApp, Mac’inizde bulunan tüm uygulamaların ve dosyaların kontrolünü size verir.

Mac’e henüz indirdiğiniz tüm programların özetini sunan bu program, Spotlight üzerinden hem isimler hem de en son eriştiğiniz zamana göre aradığınız her şeyi kolayca bulmanızı sağlar. Böylece uzun süredir kullanmadığınız hatta belki de kullanmayı unuttuğunuz programları bularak kaldırabilirsiniz. Hatta diskinizde daha çok yer açabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazılım sayesinde uygulamaların parçaları olan gereksiz dil paketlerini de kaldırabilirsiniz. Konuşmadığınız ve bilmediğiniz dillerin paketleri de indirdiğiniz programların yanında yüklenmiş olabilir. Bunları kaldırarak Mac’inizin boşa yorulmasını da engellersiniz.

CleanApp programının bir diğer özelliği de programı kaldırmadan onu test etmesidir. Böylece bir programı kaldırırken gerçekleşecek olası veri kayıplarının önüne geçilmiş olur.

Bazı sistem eklentileri diskinizde çok yer kaplar ve bunlar tamamen gereksiz olabilir. CleanApp, bunlardan hangilerinin gereksiz olduğunu bulur ve temizler. Zamanı geçmiş belgeler ve uygulamalar, büyük boyutlu olabilir ve yer kaplayabilirler. Bu programın “Eski Dosyalar” özelliği sayesinde bunları takip edebilir ve silebilirsiniz. Ayrıca program, çift dosyaları bularak silme özelliğine de sahiptir.

CleanApp

0/512345

Lütfen yorumlarınızda CleanApp crack, CleanApp serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

CleanApp

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir