CleanCenter Türkçe Son Sürüm İndir Gereksiz Dosyaları Temizleme Aracı

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda bir sürü gereksiz dosya mı var? Bu tür dosyalardan kurtulup, sabit diskinizde yer açabilirsiniz. Dil seçenekleri arasında Türkçe de bulunan CleanCenter aradığınız temizleme programı. Sabit diskinizde yer kaplayan gereksiz ve geçici dosyaları bu programı kullanarak kolayca bulup, silebilir ve bilgisayarınızda boş alan yaratabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınızın hem performansını hem de hızını arttırabilirsiniz. Taradığınız sürücüde 60’dan fazla dosya türünü hızlı bir şekilde tarayıp, “Şimdi Temizle“(Clean Now) butonuna basarak bulduğu bütün gereksiz dosyaları silebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri:

 • Intel Pentium 13MHz İşlemci
 • 1MB Ram
 • MB Boş Alan
 • Not: Buraya tıklayarak Türkçe dil dosyasını indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyayı “Language” isimli klasörün içerisine taşımalısınız. Deneme sürümü ile sadece C sürücüsünde işlem yapabilir, gereksiz dosyaları silebilirsiniz.

  Sponsorlu Bağlantılar

  CleanCenter (1)


 • CleanCenter için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  arkadaslar bu programda türkce dil destegi yok boşuna zahmet etmeyin türk bayragı var ama sadece ingilizce var

  Aenodin rumuzlu editörün cevabı: Program açıklamasını tamamen okursanız Türkçe dil dosyasını açıklama içerisinde görebilirsiniz.

  2Ağustos 200Pazartesi – 15:20:0
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (5)
  (1)

 • CleanCenter

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda CleanCenter crack, CleanCenter serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  CleanCenter

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir