CoffeeCup Direct FTP Türkçe Son Sürüm İndir Dosya Aktarım Programı

Sponsorlu Bağlantılar

FTP (Dosya Transfer Protokolü) kullanan bilgisayar kullanıcıları için CoffeeCup Direct FTP programı kolay kullanışa sahip bir programdır. Program FTP aktarımını desteklemesi yanında FTP sunuculardan bilgisayarınıza dosya indirebilir. Girilen sunucu bilgilerini veritabanında tutarak daha sonraki işlemlerinizde şifre, kullanıcı adı, server ip girmenize gerek kalmaz.

Dosya düzenleme özelliği sayesinde sunucunuzdaki dosyaları (HTML, XHTML, ASP, PHP) hızlı bir şekilde düzenler ve kayıt eder. Ayrıca kod tamamlama özelliği sayesinde, dosyalarınızı düzenlerken unuttuğunuz yerlerde size yardımcı olacaktır. Bu sayede zamandan kazanacaksınız. CoffeeCup Direct FTP aktif panel özelliği ile dosyalarınızın durumunu, servera ne zaman aktarılacağını takip edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

CoffeeCup Direct FTP

0/512345

Lütfen yorumlarınızda CoffeeCup Direct FTP crack, CoffeeCup Direct FTP serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

CoffeeCup Direct FTP

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir