CoffeeCup Password Wizard Türkçe Son Sürüm İndir Web Siteleri İçin Erişim Kontrol Programı

Sponsorlu Bağlantılar

CoffeeCup Password Wizard web sayfanıza yerleştirebileceğiniz erişim uygulaması hazırlamaya yarıyor. Bunun için de ne flash programlama dili bilmenize gerek var ne de öyle çok derin bir html bilgisi sahibi olmanıza. Çünkü arkaplan rengini, yazının rengini, giriş mesajınız gibi özellikleri sadece yerlerine yazarak değiştirebiliyorsunuz.

Ayrıca her kullanıcı için ayrı URL’ler verip ayrı sayfalara gönderebiliyorsunuz. Hazırlama aşamasında bir program içinde deneyip görmenizede olanak sağlıyor. Uygulama hazır olduğunda ise zaten programın size hazırlamış olduğu html kodunu web sayfanızın içine kopyalayıp yapıştırıyorsunuz ve hazırlanmış olan uygulama dosyasını da kullanıyorsunuz. Program içerisinde de bilgisayar kullanıcıları için geniş yardım mevcut.

Sponsorlu Bağlantılar

CoffeeCup Password Wizard

0/512345

Lütfen yorumlarınızda CoffeeCup Password Wizard crack, CoffeeCup Password Wizard serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

CoffeeCup Password Wizard

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir