CoGen Antivirus Türkçe Son Sürüm İndir Virüs Trojan ve Worms Koruma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

CoGen Antivirus, üstün güvenlik ekipmanı sayesinde sizi her türlü tehlikeden uzak tutar ve virüs, trojen, solucan ve daha birçok zararlı yazılıma asla geçit vermez !

Tam koruma sağlamak için hazırlanmış CoGen Antivirus sisteminizi, e-postaları’nızı, disk’lerinizi tarama yapmasının yanı sıra aktif ve pasif güvenlik modülü sayesinde de gelebilecek herhangi bir tehlikeye karşı her an hazır bulunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sizin İnternet erişiminiz esnasında girdiğiniz ve ziyaret ettiğiniz her sayfayı otomatikman gözden geçirir ve o site den gelebilecek tehlikeleri anında bloke ederek bilgisayarınızı her an üst düzeyde güvende tutar ve pop-up pencereleri engeller.

Anlık tarama sistemi sayesinde de bilgisayarınızı istediğiniz an virüslere karşı taratabilir ve bulduğu tüm virüsleri anında yok edebilirsiniz. 

CoGen Antivirus (1)

 • CoGen Antivirus için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  Bu programı daha dende bir arkadaşın bilgisayarında görmüştüm ve hoşuma gitmişti virüs içeren siteleri soruyor ve hemen kapatıyor ayrıca taraması da çok güzel hemen buluyor siliyor, benim çok hoşuma gitmişti şimdide tamindirde buldum ve indiriyorum tşk ler.

  1Mayıs 200Pazartesi – 15:40:0
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (1)
  (0)

 • CoGen Antivirus

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda CoGen Antivirus crack, CoGen Antivirus serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir