CompuPic Pro 6.23 Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

CompuPic Pro Digital Content Manager programı bir resim gösterivi programdır. Yanlız sadece resim değil, bir çok medya uygulamasını da oynatabiliyor. Program yaklaşık 4formatı destekliyor. Bunlar; JPEG, GIF, BMP, TIFF, PSD, clip art, font, video, ses, animasyon gifleri ve diğerleri. Resimlerinizi küçük pencereler halinde veya tam ekran vaya klavyenizin kısayol tuşlarıyla görebilirsiniz. Resimlerinize tek bir mouse hareketiyle komutlar verebilirsiniz. Kes, kopyala, yapıştır, isim değştir, format değiştir, sil, masaüstü resmi yap, kataloglara ayır gibi komutlar verebilirsiniz. Programın slide show (devam eden pencereler) özelliğide artılarından. Ayrıca sesli animasyon giflerinin seslerinide size dinletmesi çok güzel bir özellik.

CompuPic Pro 6.(1)


 • CompuPic Pro 6.2için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  videolar da düenleme yapar mı diye denedim.yapıyor.resimlerin kalitesini oldukça yükseltiyor.fiyatı belki fala gelebilir ama verdiğini paraya değiyor.

  Sponsorlu Bağlantılar

  2Nisan 201Perşembe – 21:54:5
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • CompuPic Pro 6.2

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda CompuPic Pro 6.2crack, CompuPic Pro 6.2serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir