Coreinfo Türkçe Son Sürüm İndir Coreinfo komut satırı yardımcı programı

Sponsorlu Bağlantılar

Coreinfo, komut satırı yardımcı programıdır. Coreinfo, mantıksal işlemci ile fiziksel işlemci arasında olduğu gibi, NUMA düğümleri ve önbelleğin her mantıksal işlemciye atadığı yerde bulunan soket arasındaki haritalamayı gösterir.

Coreinfo, bu bilgiyi elde etmek için Windows’un “Get Logical Processor Information” fonksiyonunu kullanır ve bir dız işareti (*) vb.bir işaretle mantıksal işlemciye bir harita sunarak, bunu ekrana işler.

Sponsorlu Bağlantılar

Coreinfo, işlemcinin içini ve gizlenmiş alanları anlamak için çok kullanışlı bir programdır.Coreinfo’nun kullanımı:

Her kaynak için, belirtilen kaynaklara yazılan uygun işlemcilere dız işareti ile sunan OS-görüntüleme işlemcilerinin haritasını gösterir. Örneğin çekirdekli bir sistemde ön bellekte çizgi, 3. ve 4. çekirdekle paylaşılan bir harita ile çıkar.Kullanım: coreinfo [-c][-f][-g][-l][-n][-s][-m][-v]

-c Çekirdekler hakkında bilgi dökümü-f Çekirdeklerin özellikleri hakkında bilgi dökümü-g Gruplar hakkında bilgi dökümü-l Ön bellekler hakkında bilgi dökümü-n NUMA düğümleri hakkında bilgi dökümü-s Soketler hakkında bilgi dökümü-m NUMA erişimi hakkında bilgi dökümü-v İkinci düzey adres tercümesi için destek içeren sanallaştırma ile ilişkili özellikler hakkında bilgi dökümü (Intel sistemlerde yönetici haklarını gerektirir.)Varsa an ayarlarda -v hariç tüm seçenekler seçili durumdadır.

Coreinfo

0/512345

Coreinfo

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir