Crocodoc Ortak Dokümanlarda Çalışma Servisi (www.crocodoc.com)

Sponsorlu Bağlantılar

Crocodoc, pek çok dokümanı ortak görüntüleme ve yorumlama imkanı veren pratik bir ortak çalışma aracı. Resim, pdf dokümanı, word dokümanı veya bir web sayfasının ekran görüntüsü üzerinde işaretleme yapmak, notlar almak ve çizim yapmak bu servisle mümkün. Kısaca dokümanlara pratik notlar alabiliyorsunuz. Daha da önemlisi servise giriş yaparak başkalarını davet edebiliyorsunuz.

Crocodoc’un en önemli avantajı hızlıca çalışmaya başlayabilmeniz. Davet ettiğiniz kişiler doküman üzerindeki düşüncelerini notlarla sizinle paylaşabiliyor. Doküman açıkken sağ tarafta açılan mesajlaşma ekranıyla kolayca iletişim kurarak notlar üzerinden sonuçlara da varabilirsiniz. Doküman üzerindeki notların kim tarafından, ne zaman alındığı da listeleniyor. Dilerseniz direkt not sahibiyle konuyu tartışabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ortak çalışma servislerinin giderek önem kazandığı ümüzde Crocodoc pratik bir alternatif sunuyor. Üzerinde notlar aldığınız dokümanları istediğiniz ortamda paylaşabilir hatta embed koduyla site ve bloglara ekleyebilirsiniz.

Crocodoc

0/512345

Crocodoc

 • Crocodoc Ana Ekran
 • Crocodoc Not Alma
 • Crocodoc Sohbet
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir