CrossLoop Türkçe Son Sürüm İndir Uzak Masaüstü Programı (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar

Ekran paylaşımı için geliştirilen CroosLoop ile uzaktan eriştiğiniz bilgisayarın ekranını görerek yönetebilirsiniz. Teknik bilgiye ihtiyaç duymadan birbirlerinin bilgisayarlarının ekranlarına bağlanmalarına yardımcı olan bu kolay uygulama için tek yapmanız gereken karşılıklı olarak uygulamayı kurmak.

Kullanımı: Ekranını paylaşmak istediğiniz bilgisayara CrossLoop‘u kurduktan sonra Share bölümünü açın ve oradaki isim ile “access code” yani giriş kodunu kopyalayın ve paylaşıma dahil olacak bilgisayara CrossLoop kurduktan Access bölümüne bu kopyaladığınız bilgileri girin. Ardından her iki bilgisayarda da “Connect” butonuna basın.

Sponsorlu Bağlantılar

Bundan sonra yapacağınız tüm işlemler tamamen sizin insiyatifinizde. Program oldukça güvenli bir program olmanın yanında, siz programı bilgisayarınızda açıp “Connect” butonuna basmadan herhangi bir işlem gerçekleştirilememektedir. Ve her uygulamada sizden izin alınmaktadır.

CrossLoop ile ücretsiz olarak dünya üzerindeki herhangi iki bilgisayarı birbirine bağlayabilir, ekranınızı arkadaşlarınız ile paylaşabilir, dosya transferi yapabilir ve kontrol işlemlerini yönetebilirsiniz.

CrossLoop

0/512345

CrossLoop

  • CrossLoop Mac Giriş Ekranı
  • Lisans:Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar

    Yorum Yaz

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir