CSI:Dark Motives Oyunu Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Gerçek Her Zaman Bir Kanıt Bırakır

rnrnBir parmak izi…
rnBir ısırık izi…
rnBir insan ayak parmağı…

Sponsorlu Bağlantılar

rnrnEvet, oyunda çıkış noktamız bu. Hiçbir suç mükemmel değildir. İşte biz bu oyunda ayrı dedektif ile ayrı cinayeti kanıtlar toplayarak çözümlüyoruz. Oyun, CSI ismiyle yayınlanan dizinin ürünü (izlemeyenler için dizi bizde de Trt kanalında Kanıt Peşinde ismiyle Cumartesi akşamları yayınlanıyor).

rnrnCrime Scene İnvestigation serisinin diğer oyunlarındaki gibi UV ışığı, büyüteç, parmak izi toplayıcısı gibi çok sayıda adli tıp aletiyle kanıtları topluyor, laboratuvarda inceliyor, takım arkadaşlarımızla beraber sonuca ulaşmaya çalışıyoruz. Karşılaştığımız olaylar bazen çok karmaşık bir hal almış gibi duruyor; işte o zaman içimizden yükselen derin dedektiflik hissine güvenmeli veya takım arkadaşımızın fikrini almalıyız :))

rnrnOyunun grafikleri ve sesleri gerçekten etkileyici biçimde gerçekçi. Bu sayede oyunu oynarken kendinizi ekranın başında değil de ekranın içinde hissediyorsunuz. Kendinizi oyuna kaptırdığınızda sanki barutun kokusunu alıyor, kanıtları bozmamak için daha yavaş hareket etme isteği duyuyorsunuz. Özellikle kanıt peşinde dizisi izleyicilerindenseniz ve dedektiflik yapıp cinayetleri çözmek hayalleriniz arasındaysa şunu söyleyebilirim ki bu sizin oyununuz…

CSI:Dark Motives (2)


 • CSI:Dark Motives için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  tavsiye etmem çok yavaş latıyor ve çok geç yüklüyor yinede karar sizin tabiki..

  1Ocak 200Cumartesi – 21:01:4
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • CSI:Dark Motives için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  ilk bölümü nasıl bitirecem

  Nisan 200Pazar – 18:08:1
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • CSI:Dark Motives

  0/512345

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir