CTClick Türkçe Son Sürüm İndir Windows İçin Zaman Yönetme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

CTClick, neye ne kadar zaman harcadığını takip etmek isteyenlere yönelik bir programdır.

Bu yazılımla yaptığınız her eylemi kaydedebilir, işte, evde ya da hobilerinizle ilgilendiğiniz sırada aktiviteye tıklayarak harcadığınız zamanı görebilirsiniz. Bunların tümü kaydedildikten sonra rapor halinde gösterilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Kendi başınıza evden çalışan biri iseniz, işinize ne kadar vakit ayırdığınızın takibini yapabilirsiniz. İnternette ne kadar zaman harcadığınızı, Twitter’da ne kadar bulunduğunuzu ya da telefonda kiminle ne kadar konuştuğunuzu da programa kaydedebilirsiniz.

Kendinizi, bir eylemi düzenli olarak yapmak üzerine yoğunlaştırmak istiyorsanız, yazılımı kullanabilirsiniz. Örneğin; bir da iki
i spor salonunda geçirmek ya da de 2müşteriyle konuşmak ve benzeri eylemler için program birebirdir.

Programın kullanımı kolaydır. Bir eylemi listeye kolayca eklersiniz. 20’nin üzerinde eylem eklemek mümkündür. Ayrıca program siz kullanmıyorken minimize edilir. Ardından belli zaman aralıklarında gerçekleştirdiğiniz eylemlerin raporu gösterilir.

CTClick

0/512345

Lütfen yorumlarınızda CTClick crack, CTClick serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

CTClick

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir