Cycloramic Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPad ve iPod için Panorama Fotoğraf ve 360 Derece Video Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Cycloramic isimli bu iOS uygulaması temelinde panorama fotoğraflar çekmenize yarayan bir uygulama. Ancak geliştiriciler uygulamayı öyle bir hale getirmişler ki, uygulama sayesinde bu panorama çekimler siz dokunmadan cihazın kendi kendine dönmesi ile yapılabiliyor. Bu nasıl oluyor derseniz uygulama, cihazların titreşim işlevini kullanarak geliştiricilerin istediği şekilde çalışarak cihazın olduğu yerde 36derece dönmesini sağlıyor. Bu dönme işlemi ile de 36derecelik panorama görüntüler elde eden uygulama sizi hiç yormuyor.

Cihazı düz ve pürüzsüz bir zemine dik koyup Go dediğiniz zaman titreşim ile cihaz dönerek fotoğrafı çekiyor ve Stop diyene kadar dönüyor. Fotoğrafı bu şekilde panoramaya döken Cycloramic uygulaması aynı şekilde video da çekebiliyor. Yine cihazınızı video moduna alıp bıraktığınız zaman 36derece dönerek siz durdurana kadar video çekmeye devam ediyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Cycloramic uygulaması en verimli olarak iPhone 5’de çalışıyor. iPhone ve si, iPod Tocuh 3. nesil ve si ve iPad için zemine bırakıp 360 derece dönmesini ne yazık ki bekleyemiyoruz ancak uygulama kendimiz yaptığımız zaman standart şekilde çalışıyor. Uygulamanın ücretli olması ise uygulamanın ne kadar gerekli olduğunu düşünmenize sebep oluyor!

Cycloramic

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Cycloramic crack, Cycloramic serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Cycloramic

Lisans:

Ücretli

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir