Data Guardian Türkçe Son Sürüm İndir Güvenli Veri Tabanı Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda kimsenin erişmesini istemediğiniz veriler kaydetmek istiyorsanız Data Guardian yazılımını kullanabilirsiniz. Bu yazılım, 44bit Blowfish şifrelemesiyle güvenli bir veri tabanı uygulamasıdır. Data Guardian ile yapabilecekleriniz sınırsızdır. Örneğin, adres defteri, müşteri veri tabanı, Noel alışveriş listesi, gezi ve parola yöneticisi veri tabanı oluşturabilirsiniz ya da Notepad ve benzeri amaçlar için çoklu veri tabanları yaratabilirsiniz.

Sınırsız kayıt, koleksiyon ve alanlar yaratmasıyla Data Guardian en güvenli verilerinizi saklar. Bu kayıtlara resimler ekleyebilirsiniz. Ayrıca kayıtlarda bulunan telefon numaralarını doğrudan arayabilirsiniz. Bunların yanında herhangi bir düz metin dosyasını sanal olarak alabilir ve onu özel alanlara eşitleyebilirsiniz. Veri tabanlarını senkronize etme niteliği de bulunan bu yazılım uygulama aktivitesini de kaydeder. Hizmetlere otomatik olarak giriş yapabilir, dinamik olarak kullanıcılara özel algoritmalara dayalı parolalar oluşturabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Data Guardian (1)

 • Data Guardian 3.0.için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  teşekkürler çok hızlı ve faydalı

  2Şubat 201Cumartesi – 14:37:0
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Data Guardian

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Data Guardian crack, Data Guardian serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Data Guardian

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir