DC++ Türkçe Son Sürüm İndir Dosya Paylaşım Ağı İstemcisi

Sponsorlu Bağlantılar

DC++ sizlere paylaşmanın özgürlüğünü sunuyor! DC++ Windows işletim sistemleri üzerinde kullnılabilen açık kaynak olarak geliştirilmeye devam eden bir direkt bağlantı ağı yazılımı. Bu istemci ile internet üzerinden bağlandığınız ağlar ile milyonlarca dosyanın paylaşıldığı bir paylaşım denizindeki yerinizi alacaksınız. Hiçbir limit bulunmayan bu uçsuz bucaksız platform üzerinde istediğiniz doküman, müzik, video ve diğer medya dosyalarını, resimlerinizi kısacası her türlü dosyayı paylaşabileceksiniz.

 

Reklamsız içeriği, basit yapısı ve sade arayüzü ile kullanılabilirliği yüksek ve kolay olan bu program kullanıcıları tatmin eder seviyede. Entegre firewall ve router desteği, multi-hub bağlantıları gibi fonksiyonel özelliklere de sahip bu program ile otomatik bağlantılar yapabilecek ve indirme işlemlerinize kaldığınız yerden her zaman devam edebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

DC++ ile çok sayıda ağa bağlanabilir ve bu ağlar üzerinde gelişmiş arama seçenekleri ile istediğiniz isimde ve nitelikteki dosyaları kolaylıkla bulup direkt bağlantı ağları ile indirme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Güncellenen sürümleri ile STLport özellikleri de geliştirilmiş olan programın dosya paylaşımı konusunda yeni bir çığır açtığı apaçık ortadadır. Artık dosya ararken, yüklerken veya paylaşırken sınır tanımayacaksınız.

Not: Programı Türkçe kullanmak için “Settings → Appearance → Language” sekmelerini takip ederek Türkçe dil seçeneğini ayarlayabilirsiniz.

DC++ (1)


 • DC++ için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  evet basit ve kullanışlı bir program yanlız indirilen dosyaların firüs taramasından otomatik geçmemesi bence ekksiklik ama tanvsiye ederim teşekkürler tam indir.

  2Ağustos 200Cuma – 09:09:4
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (5)
  (12)

 • DC++

  0/512345

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir