Dead Ahead Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPad ve iPod Touch için Zombilerden Kaçma Oyunu (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Ölüler sizin için geliyor! Bir araç bularak hayatınız için sürmenin ve zombilerden kaçmanın vakti geldi. Acımasız zombi orduları kana susamış bir şekilde sizin peşinizden koştururken tek amacınız hızınızı kesmeden yola devam etmek ve kaçabileceğiniz kadar uzağa kaçmak.

Dead Ahead adlı bu aksiyon dolu iOS oyununda amacımız aracımıza atlamak ve hız kesmeden zombilerden kaçabildiğimiz kadar çok kaçmaya çalışmak. Peşinizden koşarak sizi yakalamaya çalışan zombilerin dışında önünüze çıkarak sizin hızınızı kesmeye çalışan zombi grupları, engeller ve araçlarda olacak. Bu nedenle son sürat giderken bir yandan silahınızla arkanızdan koşan zombileri öldürmeye çalışırken, bir yandan da önünüze çıkan engelleri usta manevralarla geride bırakmanız gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyun içerisinde kullanabileceğiniz aracı, silahı ve oynayabileceğiniz bölümü seçme şansına sahip olsanız da tüm bunları zaman içerisinde bölüm sonları kazanmış olduğunuz altınlara bağlı olarak açtırabiliyorsunuz. Ayrıca aracınızı veya silahınızı güçlendirebileceğiniz geliştirme seçenekleri de oyun içerisinde yer almakta.

Bu saydıklarımız dışında farklı bölümler içerisinde zombilerden kaçarken yerde bulacağınız güçlendiriciler sayesinde çok daha hızlı hareket edebilir, silahlarınızı çok daha güçlü hale getirebilir ve daha birçok ekstra özelliğe sahip olabilirsiniz.

Zombilerden en hızlı şekilde kaçabileceğiniz aracı seçin, elinize zombilere karşı en etkili olabileceğini düşündüğünüz silahı alın ve bölümlerde ilerleyebileceğiniz kadar ilerleyerek rekorlar kırın, yeni ödüller açtırın ve kendinize en iyi oyuncular arasında yer bulun.

Eğer zombi oyunlarını ve kaçma oyunlarını seviyorsanız, her ikisinin tek bir yerde aksiyon öğeleriyle harmanlandığı Dead Ahead‘a ba acağınıza eminim.

Dead Ahead Özellikleri:

 • Aracınızı modifiye etme
 • Silahınızı güçlendirme
 • Görevleri tamamlayarak ödüller kazanma
 • Kendi bayrağınızı tasarlama ve paylaşma
 • Etkileyici mizahi efektler
 • Sonsuz sayıda zombiden kaçma
 • Dead Ahead

  0/512345

  Dead Ahead

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir