Dergi Türkçe Son Sürüm İndir Android İçin Dergi Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Tamindir Dergi, Türkiye’nin en popüler teknoloji sitelerinden biri olan Tamindir.com‘un zengin içeriğe sahip e-dergisinin Android uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde, Tamindir Dergi’sini Android telefon ve tabletiniz üzerinden indirilebilir, okuyabilirsiniz. Dilerseniz web üzerinden de okuyabilirsiniz: dergi.tamindir.com

201Ocak ayı ile birlikte çıkmaya başlayan dergi, teknoloji dünyasına dair gelişmeleri ve haberleri aylık olarak derleyerek sunuyor. Yazılım konusundaki en iyi ipuçları ve makalerin yanı sıra ürün inceleme sayfalarıyla ziyaretçilerin en iyi bilgilere ulaşması hedefleniyor. Android ve iOS işletim sistemini kullanan cihazlarda yer alan oyun ve uygulamalara dair tanıtımların da bulunduğu dergide, bilgisayar ve konsol oyunlarının incelemelerine de yer veriliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Tamindir editörleri tarafından hazırlanan içerikte, hemen her haberlerini ve blog yazılarını okduğunuz, video içerikerinde karşılaştığınız editörlerin köşe  yazıları da mevcut.

Uygulamanın kurulmasının ardından Tamindir Dergi sa arı ayrıca indirilmelidir ve her sayının boyutu ortalama 3MB dolaylarındadır. 

Tamindir Dergi

0/512345

Tamindir Dergi

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir