DeviceLock Türkçe Son Sürüm İndir Aygıt Kilitleme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Antivirüs, güvenlik duvarı gibi güvenlik yazılımları sizi ve bilgisayarınızı belirli bir yere kadar koruyabilir. Fakat bilgisayarınızdaki verilerin ve sisteminizin tam anlamıyla güvenliğini sağlamak istiyorsanız bilgisayarınızdaki girişlerini de kontrol altında tutmanız gerekir. USB portların güvenliğini sağlayan bir program, bilgisayara aktarılacak tüm dosyalar için yetki şifresi isteyerek bilgisayar yöneticisinin haberi olmadan veri transferi yapılmamasını sağlıyor olsa da diğer port’larda güvenlik sağlayamadığından güvenlikte eksiklikler olabiliyor.DeviceLock veri güvenliği konusunda tam bir çözüm olarak karşımıza çıkan profesyonel bir aygıt kontrol yazılımı. Tıpkı diğer veri girişini süzen programlar gibi DeviceLock‘ta sistem yöneticisinin şifresi üzerinden çalışıyor ve tüm kullanıcılara kısıtlamalar getiriyor. İsterseniz tüm USB, CD/DVD, FireWire, WIFI ve Bluetooth girişlerini kapatabiliyor, bilgisayarınıza izniniz olmadan hiçbir verinin transfer edilmemesini ya da bilgisayardan bilgi alınmamasını sağlayabiliyorsunuz.

Program içerisindeki ajanda sistemi sayesinde bilgisayarınızdaki tüm girişlerin hangi zamanlarda açık kalacağını ve ne zamanlarda kilitleneceğini de istediğiniz şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Eğer bilgisayarınızdaki paralel ve seri girişleri hiç kullanmıyorsanız program aracılığı ile bunları kapatabiliyorsunuz.

DeviceLock (2)

 • DeviceLock 7.Build 4952için
  Serkanfx4.7!!
  dedi ki;

  Sponsorlu Bağlantılar

  İyide dosyaları zipleyip maille gönderme şansı yokmu varmı ?

  Temmuz 201Salı – 07:39:3
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)


 • DeviceLock için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  http://www.ansellmedia.net/ olarak programdan çok faydalandık teşekkürler..

  3Aralık 200Perşembe – 15:52:5
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (4)
  (2)

 • DeviceLock

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda DeviceLock crack, DeviceLock serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  DeviceLock

 • DeviceLock Ana Ekran
 • Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir