Disk CleanUp Türkçe Son Sürüm İndir Dosyaları Kalıcı Olarak Silme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Disk CleanUp daha den sildiğiniz dosyaları kalıcı olarak silmek için kullanabileceğiniz bir dosya kurtarma engelleme programıdır.

Normal yollarla sildiğiniz dosyalar sisteminizden tam olarak kalkmaz. Çeşitli dosya kurtarma yazılımları bu dosyaları tespit ederek geri getirebilmektedir. Bu durum kişisel bilgi güvenliği açısından tehlike oluşturabilmektedir. Bu noktada silinen dosyaları geri getirmeyi önleme ihtiyacı ortaya çıkar ve Disk CleanUp yardımınıza koşar.

Sponsorlu Bağlantılar

Disk CleanUp kalıcı olarak dosyala silme işlemini FAT16. FAT3ve NTFS dosya sistemlerinde gerçekleştirebilmektedir. Program belirleyeceğiniz klasörlerin içindeki dosyalarınızın otomatik olarak silinmesi işlevini de hizmetinize sunmakadır. Böylece tarayıcıların sakladığı geçici dosyaları otomatik olarak temizleyerek güvenliğinizi kolay bir yolla sağlayabilirsiniz.

Disk CleanUp genel olarak çok karışık bir arayüze sahip olmayan, ihtiyacı karşılayan bir programdır.

Disk CleanUp

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Disk CleanUp crack, Disk CleanUp serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Disk CleanUp

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir