Document.Editor Türkçe Son Sürüm İndir Alternatif Bir Yazı Editörü

Sponsorlu Bağlantılar

Sıklıkla yazı işleri ile uğraşan bilgisayar kullanıcılarının en büyük ihtiyaçlarından birisi işe yarar bir ofis veya yazı programına sahip olmaktır. İş için de olsa kişisel kullanım için de olsa gelişmiş özellikler içeren ofis programları gerekenler arasında.

Document.Editor programı küçük ancak etkili bir yazı yaratma ve düzenleme programı. Yanında pek çok faydalı özellikle birlikte gelen bu program pek çok dilde yanlış yazım kontrolü veya tercüme gerçekleştirebiliyor. Yazılım aynı zamanda farklı dillere özel harfleri ve işaretleri de kolayca tespit edebiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Yazınızda kullanmak istediğiniz fontların kalınlık, eğim ve altı çizgili modlarını ayarlayabildiğiniz gibi üzeri çizgili seçenekleri, hizalama opsiyonları, sıralama ve listeleme gibi pek çok özellik de ücretli ofis programlarına ihtiyaç duymadan sizinle birlikte olabiliyor.

Yazı dosyalarınıza dosyaları, objeler, resimler, videolar, şekiller, tablolar, tarihler, semboller ve linkler de eklemenize imkan tanıyan Document.Editor programının tasarımı bir miktar Microsoft Word ofis uygulamasını andırıyor. XAML, DOCX, HTML, RTF ve TXT gibi popüler yazı formatlarını destekleyen uygulamanın kullanım kolaylığına rağmen bazen oldukça sık çökebilmesi negatif yönleri arasında yer alıyor.

Document.Editor

0/512345

Document.Editor

 • Dosya menüsü
 • Program arayüzü
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir