Doodle Bowling Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPad ve iPod Touch için Bowling Oyunu (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Bowling oynamayı seviyorsanız ve bowling heyecanını iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerine de taşımak isterseniz Doodle Bowling tam aradığınız oyun olabilir.

Birbirinden farklı oyun temaları, gerçekçi oynanışı ve üç boyutlu görselleri sayesinde keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak bir bowling oyunu olan Doodle Bowling, aynı zamanda gerçekçi puanlama sistemi ve fiziksel unsurları tam anlamıyla yansıtmasıyla da dikkat çekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Ekran görüntülerinde gördüğünüz baştan savma ve karışık çizgiler bu noktada sizleri asla yanılgıya düşürmemeli.

Oyun içerisinde belki de en önemli özelliklerden birisi atış yaptıktan sonra, sağa veya sola sürükleme hareketi sayesinde bowling topuna müdahale edebiliyor olmamız. Eğer bu özelliği doğru şekilde kullanırsanız, arkadaşlarınızla yarışırken en yüksek puanları kolaylıkla toplayabilirsiniz.

Farklı oyun temalarını açtırabilmek için ihtiyacınız olan her bir oyun kredisini, tamamlamış olduğunuz 1atışlık seri sonunda kazanacaksınız ve istediğiniz temaları bu şekilde aktifleştirebileceksiniz.

Hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirmek için oynayabilecceğiniz başarılı bir bowling oyunu olan Doodle Bowling‘i tüm kullanıcılarımıza tavsiye edebilirim.

Doodle Bowling

0/512345

Doodle Bowling

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir