dotPocket İndir (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

dotPocket 2.1

Ekran ayarı ve Pocket PC uzak kontrolü

Sponsorlu Bağlantılar

dotPocket programı Pocket Pc'niz var ise size önemli noktada oldukça yardımcı olacaktır:

Videolarınızın yüksek performans ile çalışması için ayarlarınızı doğru yapabilmeniz konusunda size oldukça yardımcı olacaktır. Bu sayede çok daha iyi kalitede video görüntüleri elde edebilirsiniz.

Uzak kontrol uygulaması ile de masaüstü bilgisayarınızdan PocketPC'nizi yönetebilir ve bu sayede çok daha hızlı işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Fare ve klavye kullanımınızı PocketPC cihazınız ile sağlayabilirsiniz.

Pocket PC'nizin görünümünü değiştirin

Pocket PC ekranınız için kişisel çözünürlük modunu seçtğiniz zaman manzara veya portre görünümünü de ayarlayabilirsiniz. Açısal olarak çalışan bir program olmadan ekranın tamamından verim almak oldukça zor bir işlemdir. Ancak dotPocket ile bu sorununuz ortadan kalkmaktadır. Özellikle metin editörlerinde bu çözünürlük sayesinde ekranda daha çok kelime görüntüleyebilirsiniz. dotPocket ile Pocket PC'niz için en uygun çözünürlüğü çok kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.İçerdiği menü özellikleri:

 • Ekran yakınlaştırma uzaklaştırma modu
 • Sağa sola dayama 9derecelik açı ile çevirme modu
 •  

  Pocket PC uzak kontrolü uygulaması

  Bu uygulama sayesinde masaüstü bilgisayarınız ile Pocket PC'niz arasında senkronizasyonu çok daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.Fare ve klavye entegrasyonuPC ile Pocket PC bağlantısını kurduktan sonra Pocket PC'nizi klavye ve mouse yardımı ile de kontrol edebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Bu sayede işlemlerinizi çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  Bu sayede Pocket PC ekranınızdaki ekran görüntülerini alabilir. Numaraları kolayca bilgisayarınıza aktarabilir. Bunların çıktılarını alabilir ve daha bir çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

  Önemli! dotPocket programının çalışabilmesi için Microsoft ActiveSync uygulamasına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu uygulamayı indirmek için buraya tıklayınız.

  dotPocket

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda dotPocket crack, dotPocket serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir