Download All Files Türkçe Son Sürüm İndir Android İçin Kapsamlı Dosya İndirme Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Android için Download All Files uygulaması, Android telefonunuza ve Android tabletinize istediğiniz her dosyayı indirmenizi sağlayan bir uygulamadır.

Download All Files ile Android cihazınıza indirmek istediğiniz her dosyayı indirebileceksiniz.  Andorid cihazınızda şimdiye kadar APK, RAR, ZIP, MP3, DOC, XLS ya da diğer türde dosyaları indirmeye çalıştığınızda muhtemelen “İçerik bulunamadı” hata mesajıyla karşılaşıyordunuz. Download All Files uygulamasını Android cihazınıza yükledikten sonra bu türdeki ve başka birçok türdeki dosyaları cihazınıza yükleyebileceksiniz. Bu uygulama tıpkı bir tarayıcı eklentisi gibi çalışır ve tüm dosya tiplerini bilgisayarınıza indirmenizi sağlar. Ayrıca indirdiğiniz bu dosyaları kolayca SD kartınıza kaydetmenize de olanak tanır.

Sponsorlu Bağlantılar

Download All Files uygulamasının en iyi özelliklerinden biri Gmail eklentilerinizin tümünü Android cihazınıza kaydedebilecek olmanız. Reklam desteği alan ve ücretsiz olan bu uygulamayı kullandıktan sonra isterseniz reklam desteği almayan Download All Files PRO sürümünü satın alabilirsiniz. Kullanım şartlarının ihlal edilmiş olması anlamına geldiğinden; uygulama üzerinden YouTube videolarının indirilmesi mümkün olmamaktadır. Uygulama şimdiye kadar 1milyon adet indirilmeye sahiptir.

Download All Files

0/512345

Download All Files

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir