Dragon`s Lore Türkçe Son Sürüm İndir Android için 3 Boyutlu Eşleştirme Oyunu (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Japon mitolojisinden esinlenerek hazırlanmış üç boyutlu bir Android oyunu olan Dragon’s Lore‘da amacımız birbirinin aynı olan en az üç şekli eşleştirmek ve karşımıza gelen blokları yok etmek.

Bir hikaye moduda dahil olmak üzere oynayabileceğimiz farklı dört oyun modu bulunan Dragon’s Lore, eşleştirme oyunlarını seven kullanıcıların
lerce başından kalkamayacağı oyunlardan birisi.

Sponsorlu Bağlantılar

Oynayabileceğimiz toplam 20farklı bölümü bulunan oyunda bölümleri geçebilmek için yapmamız gereken şey aynı olan şekilleri eşleştirmek ve oyun tahtasını tamamen temizlemek.

Bölümleri tamamladığımız zaman oyun içerisindeki başarımıza göre kazanacağımız puanlarla, kendi kahramanımızı geliştirebiliyor ve ek özellikler kazanabiliyoruz.

Klasik eşleştirme oyunlarından sıkılan oyunculara ilaç gibi gelecek bir Android oyunu olan Dragon’s Lore‘u denemenizi öneririm.

Dragon’s Lore Özellikleri:

 • Tek kişilik farklı oyun modu
 • HotSeat modu
 • Oynanabilir farklı 20bölüm
 • Hikaye modu ve geliştirme sistemi
 • Dragon`s Lore

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Dragon`s Lore crack, Dragon`s Lore serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Dragon`s Lore

  Lisans:

  Ücretli

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir