Dropbox Türkçe Son Sürüm İndir Mac İçin Dosya Yedekleme ve Senkronizasyon Aracı (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar

Çevrimiçi ortamda dosyaları yedekleyerek farklı bilgisayar ve mobil cihazlar arası senkronizasyon sağlayan Dropbox, pek çok kullancının vazgeçilmezleri arasında. Oldukça pratik bir kullanımı olan Dropbox çapraz paltform desteği sayesinde belgelerinizi her yerden erişilebilir hale getiriyor.

Programı yükledikten sonra oluşturulan klasör içerisine istediğiniz dosyayı atın anında internete yüklensin. Ardından istediğiniz başka bir bilgisayara da direkt olarak aynı dosya eklensin. Dilerseniz bir çalışma grubu içinde ortak bir klasör yaratarak çalışma dosyalarını bu klasör üzerinden paylaşabilirsiniz. Farklı işletim sistemlerinde de çalışabilen Dropbox ile dosya senkronizasyonu gerçekten çok kolay.

Sponsorlu Bağlantılar

2GB’lık bir ücretsiz depolama alanı yaratmanıza olanak tanıyan Dropbox sayesinde dosyalarınızı internet üzerinde de tutabilir ve gerektiği zaman indirebilirsiniz. Ayrıca Dropbox kullanan arkadaşlarınızla dosya paylaşımı yapmanızı da sağlayan yapısı sayesinde dosya paylaşmak için de kullanabilirsiniz.

Önemli! Dropbox GB‘lık ücretsiz depolama alanının yanı sıra belirli bir ücrete 10GB’lık bir depolama alanı da sunuyor.

Kurulum: Dropbox’ı indirip kurduktan sonra bir üyelik yaratmanız gerekiyor. Bu üyelikten sonra isterseniz program üretici adresinden senkronizasyon klasöründe tuttuğunuz dosyaları da görüntüleyebilir, paylaşabilir ve hatta silebilirsiniz.

Dropbox (1)


 • Dropbox 1.2.4için

  natuvan

  dedi ki;

  harika bir program, paylaşım için teşekküler 🙂

  Şubat 201Cuma – 14:09:4
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Dropbox

  0/512345

  Dropbox

 • Dropbox Klasörler
 • Dropbox Seçenekler
 • Dropbox Menü
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir