Dungeon Hunter 3 Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPad, iPod Touch İçin Dungeon Hunter 3 Oyunu (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Gameloft mühendisleri tarafından hazırlanan Dungeon Hunter 3, hem senaryosu hem de grafikleriyle ilk andan itibaren oyun severleri kendisine bağlayabilecek bir oyun. Dungeon Hunter 3, rol yapma türüne ait bir yapım.

Karakterler:

Dungeon Hunter bünyesinde yer alan karakterlerin her birinine kendisi ile bütünleşmiş bazı özellikleri bulunuyor. Oyunda zaman geçirdikçe ve mücadele ettikçe ortaya çıkıyor ki, oyunun başında seçilen karakterde sivrilen bazı özellikler baş gösterebiliyor. Diğer yandan oyunun herhangi bir aşamasında bir başka karakteri seçip oyunu oynamayı sürdürebilme seçeneği sunuluyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Warlord: Vücut yapısı olarak oyunun en büyük karakteri rakipleriyle savaşırken özellikle de yakın dövüş konusunda onlara ciddi dersler verebiliyor.

Shaman: Orta Asya’da var olan şamanlara benzeyen bir şekilde kalkanı ve topuzu ile kendisini hemen tanıyabileceğini bu karakter, hem savunma hem de hücum konusunda son derece başarılı.

Astromancer: Oyunda, fizik ötesi güçleri olan bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Büyü yapma ve rakiplerini bu büyülerle alt etme özellikleri mevcut.

Trickster: Sahip olduğu oku ve yayıyla sıradan bir savaşçı olarak görünse de ileri mesafelerden rakiplerine yolladığı oklarla onları alt edebiliyor.

Oyunda öne çıkan karakterler ve karakterler arası mücadele, geniş oyun içi özellikler ve araçlar sayesinde tam bir bütünlük gösteriyor. Oyun içi kazanç sistemi üzerine kurulu olan yapı bazı ürünlerin ücretli olarak satın alınmasına imkan tanıyor.

Dungeon Hunter Özellikleri

 • karakter seçeneği (Warlord, Astromancer, Trickster ve Shaman) – Kadın veya erkek karakterler
 • 1000+ parça
 • fantastik harita
 • Çoklu oyuncu desteği (Multiplayer)
 • Online skor paylaşımı
 • Oyun içi ekipman satın alma
 • Dungeon Hunter

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Dungeon Hunter crack, Dungeon Hunter serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Dungeon Hunter

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir