DVD Converter Türkçe Son Sürüm İndir DVD Format Dönüştürücü

Sponsorlu Bağlantılar

DVD Format Dönüştürücü, DVD’leri AVI, DVD, MKV, iPad, iPhone, Xbox, PS3 ve daha çok sayıda formata dönüştürebilen bir programdır. Ayrıca bunlara ses ve alt yazılar da eklenebilir. Dönüştürme işlemi hızlı şekilde ve yüksek kalitede tamamlanır.

DVD filmlerini ripleyin:

Çoklu ses ve alt yazıyı destekleyen bu yazılım, video oynatıcı da içermektedir. Giriş dosyaları olarak ISO görsellerini destekler. Özel mkv ve avi remux profilleri de dâhildir.

Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı dönüştürme:

Canlı ön izleme özelliği de bulunan DVD Converter, en iyi görüntü kalitesini elde etmek için Gelişmiş görüntü Filtresi’ni kullanır. Çok çekirdekli işlemciler için iyileştirilmiştir yani daha hızlı dönüştürme elde edebilirsiniz. NVIDIA CUDA hızlı donanım kodlamayı kullanarak üç kat hızlı dönüştürme yapmanız mümkündür. Gelişmiş kalite için geçişli kodlama ve çoklu eş zamanlı dönüşümler mevcuttur.

Gelişmiş teknoloji ile basitleştirilmiştir:

H264, Mpeg4, Xvid, AC3, AAC, DTS gibi çeşitli video kodekleri seçilebilir. Favori kodek, çözünürlük ve bit hızları ile kendi profilinizi oluşturabilirsiniz. Seçenekleri doldurabilir ve kırpabilirsiniz.

Dönüştürdüğünüz içerikleri herhangi bir cihazda oynatabilirsiniz:

Standart ya da yüksek tanımlı çıkış mümkündür. Program, yazma aracı da içerir. Dönüştürdüğünüz dosyayı DVD’ye yazabilirsiniz. DVD formatını dönüştürürken Menü de oluşturabilirsiniz.

DVD Converter

0/512345

DVD Converter

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir