Easy Calorie Counter Türkçe Son Sürüm İndir Kolay Kalori Hesaplama Programı (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar

Mac için Easy Calorie Counter programı, USDA beslenme veri tabanını kullanarak bulut tabanlı kullanıcı gönderilerinde arama yapmanızı ve kendi girişlerinizle veri tabanını popüler hale getirmenizi sağlayan bir programdır.

Kolay Kalori Hesaplama Programı, USDA beslenme veri tabanındaki kalori bilgilerini kullanmanızı sağlar. Bulut tabanlı kullanıcı gönderilerinin yer aldığı bölümde arama yapabileceğiniz bu program ile kalori hesabı yapmak çok kolay olacak. Ayrıca USDA beslenme veri tabanını kendi girişleriniz ile daha popüler hale getireceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Başlıca özellikleri:

 • USDA yemek ve beslenme veri tabanında arama yapın
 • Kendi oluşturduğunuz yemek veri tabanında arama yapın
 • Bulut tabanlı veriler arasında kullanıcıların gönderilerinde arama yapın
 • Bu yazılım, web tarayıcısı ile birleşiktir ve internet üzerinde bu uygulama aracılığı ile arama yapmak mümkündür. Arama yaptığınız sırada, aradığınız kelimeyi yazdığınızda otomatik tamamlama özelliği devreye girer. Kendi yiyeceklerinizi veri tabanına kolayca ekleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra eklemek istediğiniz bir tarif varsa bunu da eklemek oldukça kolaydır. Yemek lüğünüze her ünüzü hızlı ve basit şekilde kaydedebilirsiniz. lük kalori ihtiyacınızı hesaplamak için hesaplayıcıyı kullanabilirsiniz. 

  Easy Calorie Counter

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Easy Calorie Counter crack, Easy Calorie Counter serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Easy Calorie Counter

  Lisans:

  Ücretli

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir