Easy Password Storage Türkçe Son Sürüm İndir Kolay Parola Saklama Programı (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar

Mac için Easy Password Storage programı, parolalarınızı hem güvenli hem de sadece sizin için kolay erişilebilir şekilde saklamanızı sağlayan bir araçtır.

Bu kolay parola saklama programı, basit ve sade tasarımlı, kullanımı kolay ve yenilikçi bir arayüze sahip bir programdır. Sizin hatırlamanız gereken sadece oluşturduğunuz bir paroladır. Bu tek parola, kullanılabilir bilgilerinizi korur ve şifreler. Parolalarınız, 44bit üç adet üst düzey şifreleme tipi arasından istediğiniz birini seçerek gerekli korumayı sağlamak yeterli olacaktır. Bunlar; Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES), Blowfish ya da Serpent şifreleme tipleridir. Bu üç şifreleme tipinin tümünün kullanımı, parolalarınızın daha çok güvenli olduğu anlamına gelir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu programı Mac bilgisayarınıza indirip kurduktan sonra yapmanız gereken bir kullanıcı adı ve bir parola belirlemektir. Oluşturduğunuz parola ile diğer tüm parolalarınıza ulaşabileceksiniz.

Başlıca özellikleri:

 • Sakladığınız parolalar içinde arama yapmak için arama çubuğuna o parolanın adını yazmanız yeterlidir
 • Girişleri kategoriye ya da alfabetik sıraya göre görüntülemeniz mümkündür
 • Parolasını saklamak istediğiniz web sitesine girerek parolayı kopyalayıp yapıştırabilirsiniz
 • Easy Password Storage

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Easy Password Storage crack, Easy Password Storage serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Easy Password Storage

  Lisans:

  Ücretli

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir