EditPad Pro Türkçe Son Sürüm İndir Gelişmiş Metin Editörü

Sponsorlu Bağlantılar

EditPad Pro: Windows’un kendi txt editöründen sıkıldıysanız ve daha yetenekli bir editör kullanmak istiyorsanız bu program tam sizlikl. İster Windows ortamında basit bir txt düzenleyicisi olarak, isterseniz web sayfanız için bir HTML editörü yada programlarınız için bir yazılım editörü olarak kullanabilirsiniz. EditPad Pro, sitemizde de bulunan ve badava olan EditPad Lite programının daha gelişmiş versiyonu.

Windows ortamlarında sorunsuz olarak rahatça çalışabileceğiniz bir metin düzenleyicisi bu program tüm Windows ortamlarında çalışabiliyor. Metin dosyalarını açma, düzenleme, kopyalama, yapıştırma, yazdırma gibi işlemleri yapabiliyor. 1tane son açılan dosyalar listesi ve tab tuşu ile dosyalar arası geçiş gibi kısayolları da bulunuyor. İsterseniz delphi, sql, basic vb. programlarınzı da bu editör ile yazıp kaydedebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

EditPad Pro

0/512345

Lütfen yorumlarınızda EditPad Pro crack, EditPad Pro serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

EditPad Pro

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir