Elektronik Postalı Adres Etiket Programı Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici Açıklaması:

Kişi veya firmaların adres bilgilerini ve özel notlarını girebilir,girdiğiniz bilgilerde seçtiğiniz alan vebelirleyeceğiniz kriterlere göre arama yapabilirsiniz. Rapor filtrelerinde seçtiğiniz alan ve belirleyeceğiniz başlangıç ve bitiş değerlerine göre listeler alabilir,aldığınız listelerin hertürlü yazıcıdan,her türlü etikete dökümlerinizi alabilirsiniz. Aldığınız listelere toplu olarak elektronik posta veya dosya ekli elektronik postada yollayabilirsiniz.

Programın Genel Özellikleri

 

Sınırsız sayıda adres bilgi girişi yapabilirsiniz. Paradox ve DBase veritabanı dosyalarından adres etiket programına bilgi aktarabilirsiniz. Farklı adres guruplarını girmek için program girişinde yeni çalışma bölümleri oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz çalışma bölümleri altındaki adres bilgilerini özel kodlar vererek istediğiniz alt guruplara ayırabilirsiniz. Kişi veya firmaların özel notlarını girebilirsiniz. Girdiğiniz bilgilerde seçtiğiniz alan ve belirleyeceğiniz kritere göre arama yapabilirsiniz. Ad, soyad, ünvan, telefon, ilçe, il, ülke, şirket gibi adres bilgilerine veya özel kodlar vererek tanımladığınız alt guruplara göre liste veya etiket dökümleri alabilirsiniz. Liste ve etiket dökümlerini her türlü yazıcıdan alabilirsiniz. Etiket dökümlerini her türlü etikete alabilirsiniz. Döküm alacağınız etiketin genişliğini, yüksekliğini, yazı tipini, bir sayfaya dökülecek etiket sayısını v.b. diğer özelliklerini ayarlayabilirsiniz. Aldığınız listelere toplu olarak elektronik posta veya dosya ekli elektronik posta yollayabilirsiniz. Toplu olarak yolladığınız elektronik postayı HTML olarak yollayabilir, bu HTML dosyasının içinde web sunucunuzdaki mevcut grafik ve animasyon çalışmalarınıza yer verebilirsiniz. Kullanıcıları ve bu kullanıcıların şifrelerini tanımlayarak bilgilerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz

Elektronik Postalı Adres Etiket Programı

Sponsorlu Bağlantılar

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Elektronik Postalı Adres Etiket Programı crack, Elektronik Postalı Adres Etiket Programı serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir