Elmansy Fixer Türkçe Son Sürüm İndir Kayıt Defteri ve Görev Yöneticisi Onarma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarlarımıza bazen antivirüs uygulamaları da kursak maalesef pek çok tehlikeli yazılım giriş yapabiliyor ve bu da antivirüslerine güvenen kullanıcıların bir anda ortada kalmalarına neden oluyor. Özellikle yeni tehlikeli yazılımların saptanamadıkları, saptansalar bile kaldırılmaları için gereken görev yöneticisi, kayıt defteri gibi Windows araçlarını engelledikleri sık sık görülmektedir. Bu nedenle ne yapacakları konusunda bir çözüm bulamayan kullanıcılar formattan başka çare bulamıyorlar.

Elmansy Fixer küçücük ve tek işleve sahip bir uygulama ancak işlevini layığıyla yerine getirebiliyor. Eğer sisteminize yüklenen virüs, malware ya da spyware görev yöneticinizi kitlediyse ve kayıt defterine de müdahale edemiyorsanız direkt olarak bu programı çalıştırabilir ve anında tüm bu araçlara ulaşabildiğinizi fark edebilirsiniz. Gerekli işlemleri otomatik olarak tamamlayan program aynı zamanda sade ve kolay bir arayüze sahip.

Sponsorlu Bağlantılar

Sık sık bilgisayarınıza başkalarının virüsler sokmasından ve bunları kaldırırken yaşadığınız zorluklardan şikayet ediyorsanız en azından flaş disklerinizde elinizin altında durması gereken bir program Elmansy Fixer.

Elmansy Fixer

0/512345

Elmansy Fixer

  • Program Arayüzü
  • Lisans:Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar

    Yorum Yaz

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir