Elron Müşteri Memnuniyet Sistemi Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici Açıklaması:

Müşteri memnuniyetini hedefleyen işletme ve kurumlar için tasarlanan ELRON MMS, kolay kullanımı ve etkileyici ara yüzü ile kullanıcısının müşterileri ile arasındaki koordinasyonu en iyi şekilde yapmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Arayan tüm müşterilerin detaylı bilgileri henüz telefon çalarken ekrana gelir ve kullanıcı müşterisini tanımak için zaman harcamaz ve müşterisini adeta sesinden tanır. Böylece telefonda dakikalarca süren ad, soyadı, adres ve daha detaylı bilgilerin alınması ELRON MMS tarafından otomatik olarak yapılır. Daha kayıtlı olmayan numaralar, ” Bilinmeyen Numara ” ibaresiyle görüntülenir ve o anda hemen müşteri kayıt ekranı açılır. Böylece aynı numaradan tekrar arandığında arayan müşterinin tüm detaylarına ulaşılmış olur.

Müşteriye adı, soyadı, telefon numarası, ikamet ettiği mahalle, cadde, sokak ve müşteri grubu başlığı ile yazabileceğiniz kendi kriteriniz (Örneğin: Seçkin Müşteri) ile ulaşabilirsiniz. İstenilen mahalle, sokak, cadde, ilçe, ildeki müşteri listesine, sadece bir tuşa basılarak ulaşılabilir. Böylece kullanıcı hangi bölgede, ne kadar müşterisi olduğunu görebilecektir.

Genel Özellikleri:

 • ELRON MMS, her gelen aramayı kaydeder. Hangi ve
  te hangi müşterinin aradığını raporlar.
 • ELRON MMS ile müşterilerinizi, şahıs ve firma bazlı olarak kayıt edebilir.
 • ELRON MMS ile Fatura ve irsaliye kesebilir, tahsilat fişi düzenleyebilir, bunlarla ilgili kendi şablonunuza göre tasarım gerçekleştirebilirsiniz.
 • ELRON MMS içindeki SMS gönderme özelliği sayesinde, tüm müşterilerinize tek tek ya da toplu SMS gönderebilirsiniz.
 • Demo Program Bilgileri:

  Kullanıcı adı: admin Şifre: 1

  Elron Müşteri Memnuniyet Sistemi

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Elron Müşteri Memnuniyet Sistemi crack, Elron Müşteri Memnuniyet Sistemi serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir