Emicsoft Video Converter Türkçe Son Sürüm İndir Video Dönüştürme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Emicsoft Video Converter yalnızca video formatı değiştirme görevini yerine getirmekten çok daha fazlasını sunan bir video dönüştürme programıdır.

Program hemen hemen bütün yaygın video formatlarını birbirine dönüştürebilmektedir. Bunun yanında mobil cihazlar ve farklı medya oynatabilen cihazlar için hazır profiller içeren Emicsoft Video Converter birkaç tıklama sonucu kullandığınız cihaza uygun videolar yaratabilmektedir. Emicsoft Video Converter video dönüştürme işlemi haricinde ses dönüştürme işlemini de gerçekleştirmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın en kullanışlı özelliklerinden biri video düzenleme kabiliyetine sahip olmasıdır. Emicsoft Video Converter’ın video kesme özelliği ile videolarınızı farklı parçalara ayırabilir, video birleştirme özelliğiyle farklı videoları birbirine ekleyebilirsiniz. Video kırpma özelliği videolarınızın ölçüsünü değiştirerek videolarınızı yeniden boyutlandırmanıza izin verir. Watermark ekleme işlemi videolarınıza dijital imzanızı ekler ve videolarınızı çalınmaya karşı korur.

Emicsoft Video Converter videolardan görüntü yakalama aracı sayesinde videolarınızdan ekran görüntüleri almanızı sağlar. Program dönüştürme işlemi sırasında ne kadar işlemci gücü kullanacağınızı belirlemenize de olanak verir.

Emicsoft Video Converter

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Emicsoft Video Converter crack, Emicsoft Video Converter serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Emicsoft Video Converter

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir