Endless Road Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Endless Road Oyunu (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

iOS platformunda aynı oyunları oynamaktan sıkıldıysanız size farklı bir yarış oyunu bulduk. Endless Road adındaki bu yapım içinde yarışlar yapıyorsunuz ve peşinize takılan polislerden kaçıyorsunuz. Buraya kadar her şey normal bir yarış oyunuymuş gibi gözükse de oyunun asıl can alıcı noktası ise yarışılan yolların sonunun olmaması. Yani yarışlar sizin sınırınıza ya da sabrınıza göre
lerce
sürebilecek cinsten.

Sonu gelmeyen yollarda yarışırken dediğimiz gibi peşinize polis düşecek ve atlatmak için hızınızı artırmak zorunda kalacaksınız ancak bu sefer de oyun sizi zorlamak için bulunduğunuz yerdeki araç trafiğini artıracak. Bu şekilde hızını kesmek zorunda kalacaksınız ve polise yakalanma riskiniz artacak. Eğer polise yakalanırsanız oyun için diğer bölümler açılmayacak ve tekrar başa dönüp sonu gelmeyen, bitmeyen yollarda yeniden yarışmak zorunda kalacaksınız. Yeni özellikler, bölümler ve araçlar için mutlaka polisleri atlatıp yarışları geçmek zorundasınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Endless Road

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Endless Road crack, Endless Road serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Endless Road

Lisans:

Ücretli

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir