Endpoint Protector Basic Türkçe Son Sürüm İndir Mac İçin Veri koruma Programı (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar

Mac için Endpoint Protector Basic programı, küçük ofislerde ya da evde kullanılan Mac bilgisayarlarda verilerin çalınmaya karşı korunması için tasarlanmış bir güvenlik programıdır.

Eğer bilgisayarınızı kilitli olmayan halde bırakırsanız, herhangi biri ona erişebilir ve USB flash sürücülerle ya da başka taşınabilir aygıtlarla bilgisayarınızdan önemli verilerinizi çalabilir. Bu yüzden önemli bir veri koruma aracına ihtiyaç duyarsınız. Endpoint Protector Basic programı işte bu ihtiyacınızı karşılamaya yönelik bir programdır. Endpoint Protector Basic, eşsiz bir cihaz tanıma niteliğine sahiptir. Böylece üçüncü kişilerin USB girişlerini kullanarak bilgisayarınızdan veri kopyalamasını ya da bilgisayarınıza potansiyel zararlı yazılım dosyalarını bulaştırmasını engeller.

Sponsorlu Bağlantılar

Cihaz kontrolü özelliği ile Endpoint Protector Basic programı, bilgisayarınızın USB girişlerinde tam koruma sağlamanıza olanak tanır. Yönetici paneli ile tüm cihaz aktivitesini tam olarak görüntüleyebilir, görüntülemenin kapatılmasına izin vererek USB flash sürücülerinin ya da diğer taşınabilir cihazların kontrolünü sağlayabilirsiniz. Dosya takibi özelliği de bu programın diğer bir niteliğidir. Sonraki analizler için taşınabilir aygıtlardan hangi dosyaların okunduğunu ya da bu cihazlara hangi dosyaların yazıldığını kaydetmenize izin verir.

Endpoint Protector Basic

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Endpoint Protector Basic crack, Endpoint Protector Basic serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Endpoint Protector Basic

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir