Endpoint Protector Basic Türkçe Son Sürüm İndir Windows İçin Veri koruma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Windows için Endpoint Protector Basic programı, likle bilgisayarlarınızdaki verileri korumak sonra da bilgisayarlarınıza zararlı yazılım dosyaları bulaşmasını önlemek amacıyla tasarlanmış bir güvenlik yazılımıdır.

Windows işletim sistemli bilgisayarlarda kullanılabilen Endpoint Protector Basic, USB flash sürücüleri ile bilgisayarınızdan veri çalınmasını önler. Bu yazılım, hem küçük ofislerdeki bilgisayarlarda hem de evde kullanılabilir. Bilgisayarınızı kilitli olmayan şekilde bırakıp başından ayrılırsanız, USB flash sürücüler ile ya da başka taşınabilir aygıtların kullanımıyla bilgisayarınızdan veri çalınabilir. Ayrıca yine bu cihazların kullanılması sonucunda bilgisayarınıza zararlı yazılım içeren dosyalar bulaştırılabilir. Bu program, işte bu olaylara karşı bilgisayarınızı korur. USB girişlerine takılan cihazları tanıyarak üçüncü kişilerin veri giriş çıkışı yapmasını engeller.

Sponsorlu Bağlantılar

Cihaz kontrolü niteliğine sahip olan bu program, yönetici paneli sayesinde cihaz aktivitelerinin tümünü görüntülemenizi sağlar. Böylece USB flash sürücülerini ve diğer taşınabilir aygıtları kontrol etmiş olursunuz. Yine programın dosya takip özelliği sonraki analizler için bilgisayarda hangi dosyaların bir çıkarılabilir cihaz tarafından okunduğunu ya da cihaza yazıldığını kaydeder. Böylece bilgisayarınızda tam koruma sağlar.

Endpoint Protector Basic

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Endpoint Protector Basic crack, Endpoint Protector Basic serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Endpoint Protector Basic

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir