Enfes Yemekler Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Enfes Yemekler Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPod Touch ve iPad için Enfes Yemekler uygulaması, her türlü tatlı, hamur işi ve ana yemek tariflerini bulabileceğiniz kullanımı kolay bir uygulamadır.

Türk ve dünya mutfağından çok sayıda çeşitli tarif bulunan bu uygulamada harika bir arşiv iOS cihazınıza gelecek. Yüzlerce tarif içinden istediğinizi pişireceksiniz. Ne pişireceğim derdinizi ortadan kaldıran bu hoş tasarımlı uygulama her an yanınızda olacak. Pişirimi kolay, hızlı ve pratik yemekler zamanınızı da almayacak. Her önerilen farklı tariflere göz atabilir ya da arama menüsünü kullanarak tüm tarifler içinden istediğinizi seçebilirsiniz. Tarifler içinden beğendiğiniz olduğunda fakat daha sonra pişirmek için saklamak istediğinizde bunu favorilerinize ekleyerek istediğiniz zaman tekrar dönüp göz atabilirsiniz. Bunların yanı sıra uygulama size beğendiğiniz tarifleri arkadaşlarınızla Facebook ve Twitter üzerinden paylaşma imkanı da sunuyor. 

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulamayı açtığınızda alt kısımda “Kategoriler”, “Favoriler”, “Hakkımızda”, “Arama” gibi dört bölüm yer aldığını göreceksiniz. ün menüsünün de yer aldığı bu ana sayfada isterseniz hemen bu tarife tıklayıp malzemeleri ve tarife ait fotoğrafları görebilirsiniz.

Enfes Yemekler

0/512345

Enfes Yemekler

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir