Epiri Professional Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Tek tıkla bilgiye ulaşan Sözlük sistemdir.16Dilde Sözlük, Ansiklopedik bilgi, Terim açıklamaları oluşturulabilir.İnternetteki ve Kullandığınız programlardaki kelimeleri anlamanıza yardımcı olacak ve işinize hız katacaktır .Yabancı Haber sitelerinden, Ekonomi, Kültür, cel konulara birçok kelime bulunmaktadır.

Epiri Professional Kelime Deyim ve Terimler Epiri Professional da Türkçe ingilizce – ingilizce Türkçe, 200.00kadar kelime bulunmaktadır.Epiri Professional programını alanlar Horizon Yazılımın oluşturduğu diğer sözlükleride ücretsiz edinebilirler.Epiri Professional ile internette herhangi bir dildeki internet sayfasını anlamanıza yardımcı kelimler bulunmaktadır.Epiri Professional bilgisayar programlarının temel kullanım kelimelerini bulabilirsiniz.Yabancı dillerdeki Grafik, Video, Ses, Resim, Ticari programların kullanımındaki kelimeleri içeririr.İnternet te girilen alışveriş sistemlerinden, forum sistemlerine kelimelerin anlamlarını bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Epiri Professional Çok dilde bir dünya. Epiri Professional da İnternet teki birçok kelime ve terimi anlayacaksınız.Epiri Professional, Bilgiye giden en hızlı yol .Epiri Professional ile birlikte artık Herkes ; Sözlük, Ansiklopedi, Almanak, Elektronik Katalog , lük , Bilimsel Çalışma.. oluşturabilir.İster kendiniz kullanırsınız , İsterseniz dünyaya dağıtırsınız.

İşlem yapabileceğiniz sözlükler;Türkçe-Almanca-TürkçeTürkçe DancaTürkçe FinceTürkçe-Fransızca-TürkçeTürkçe-Hollandaca-TürkçeTürkçe-İngilizce-TürkçeTürkçe-İspanyolca-TürkçeTürkçe İsveççeTürkçe-İtalyanca-TürkçeTürkçe NorveççeTürkçe-Portekizce-TürkçeEnglish-Dutch-EnglishEnglish-French-EnglishEnglish-German-EnglishEnglish-Italian-EnglishEnglish-Portuguese-EnglishEnglish-Spanish-EnglishEnglish Swedish 

Epiri Professional (6)


 • Epiri Professional için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  Program profosyenel kullanıcılar acısından güzel değil.Hazır program eklentileri ile yapılmış.kelime karşılıkları tam oturmuyor.birden farklı seçenek az.önemli ticari diller az hintce çince japon arapca farsca rusca ceviriler yok.bunların hazırladıkları ilkokul cocukları icin.????

  Mart 201Pazar – 09:03:1
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (2)
  (0)


 • Epiri Professional için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  programı debug versiyonunda veren ve böyle iddalı bir sistemi .net üzerinde çalıştıran bir firma hiç birşeyden haberdar değildir. Programı önermiyomurum. Biraz delikanlı olsalardı programı exceptionları açığa çıkaracak şekilde compile ederlerdi. Arkada milyon tane exception dönüyor kullanıcının haberi yok.

  2Şubat 201Perşembe – 13:41:0
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (1)
  (1)


 • Epiri Professional için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  sldot.dll serialshield firmasının lisans dll i dir.Birçok programda sentinel de serialshield ile lisans veriyor, bazı salak spyware programları logger saniyor.

  Mayıs 200Cumartesi – 07:12:2
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Epiri Professional için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  güzel ve geniş çaplı birşey fakat anasayfada yazılan tüm sözlüklere erişemedim, yinede iyi tşk ler

  Aralık 200Cumartesi – 13:38:5
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (1)
  (2)

 • Epiri Professional için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  gayet iyi bir sözlük bence her bilgisayarda olması gerek

  2Kasım 200Salı – 21:23:1
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (4)
  (5)

 • 1
 • 2
 • Epiri Professional

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Epiri Professional crack, Epiri Professional serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Epiri Professional

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir